ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ :5TH INTERN. TKD TOURNAMENT


Ευχόμαστε καλή επιτυχία στην αθλήτρια του  Α.Σ. ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΜΑΧΗΤΕΣ , Σταυρούλα Βρετού που θα συμμετάσχει στο 5ο Διεθνές Τουρνουά Ταεκβοντο , το οποίο θα διεξαχθεί στη Θεσσαλονική 16-18 Ιανουαρίου 2015. Θα αγωνιστεί στην κατηγορία JUNIOR -55KG FEMALE A'.

ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2014: ΕΥΡΙΠΟΣ & ΜΑΧΗΤΕΣ

ΠΡΟΑΓΩΓΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ 
ΤΩΝ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΣΥΛΛΟΓΩΝ
Α.Σ. "ΕΥΡΙΠΟΣ"
&
Α.Σ. "ΜΑΧΗΤΕΣ"


Ακόμα μία χρονιά έκλεισε με προαγωγικές εξετάσεις ζωνών.  Οι εξετάσεις πραγματοποιήθηκαν στην σχολή του Α.Σ. ΕΥΡΙΠΟΣ όπου συμμετείχαν και οι αθλητές του Α.Σ. "ΜΑΧΗΤΕΣ". Μετά το τέλος των εξετάσεων βραβεύθηκαν με επαίνους για τις αγωνιστικές τους επιδόσεις η Καρύδα Αναστασία (Α.Σ. ΕΥΡΙΠΟΣ) και ο Νίκος Τρίκατζης (Α.Σ. "ΜΑΧΗΤΕΣ").

Ημερομηνία : 22/12/2014
Ώρα : 18:00
Εξεταστής : Μασούρης Νίκος 7 Dan Tkd
Προπονητής : Παπαδόπουλος Χάρης 3 Dan Tkd 

(Με το πέρας των εξετάσεων και οι 2 σχολές έκλεισαν για τις Χριστουγεννιάτικες διακοπές)

Απονομή επαίνου στον Νίκο Τρίκατζη, για τις αγωνιστικές του επιδόσεις την φετινή χρονιά σε παννελλήνιους και διεθνής αγώνες ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ

 
 Απονομή επαίνου στην Αναστασία Καρύδα, για τις αγωνιστικές της επιδόσεις την φετινή χρονιά σε παννελλήνιους αγώνες ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ





















The Taekwondo Game !

Κυκλοφόρησε το πρώτο παιχνίδι ΤΕΚΒΟΝΤΟ , το οποίο είναι διαθέσιμο για κατέβασμα σε συσκευές iOS και android .


Ακολουθεί η παρουσίαση του παιχνιδιού σε βίντεο !


1ο ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Τ.Κ.Ν. ΠΑΙΔΩΝ

1ο Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα 
Ταεκβοντο Παίδων

1st european taekwondo championships

 Το πρώτο ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ αναγγέλθηκε επίσημα από την Ευρωπαϊκή Ομοσπονδία Ταεκβοντο και θα διεξαχθεί στην γειτονική Τουρκία. Η ανακοίνωση δεν εμπεριείχε άλλες λεπτομέρειες, πλην του τόπου διεξαγωγής. Περισσότερες λεπτομέρειες θα ανακοινωθούν στο μέλλον.

1st European Kids 
 Taekwondo Championships

G1 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 12-18/01/2015

G1 TAEKWONDO
5TH INTERNATIONAL
TOURNAMENT
THESSALONIKI 16-18/1/2015

Ανδρών/Γυναικών – Εφήβων/Νεανίδων Παίδων/Κορασίδων
WTF G 1 Πρωτάθλημα για την κατηγορία Ανδρών / Γυναικών 16/17 & 18 Ιανουαρίου 2015 στην Θεσσαλονίκη.
DATE/HMEROMHNIA:
16 & 17 & 18/01/2015

PLACE/ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ:

Κλειστό γήπεδο ΠΑΟΚ (Sports Arena) Α. Τρίτση 12 – Πυλαία


DEADLINE/ΔΙΩΡΙΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ:
2/1/2015

CATEGORIES/ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ:
CADET MALE & FEMALE (MAX 700 COMPETITORS)
(ΠΑΙΔΕΣ-ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ / ΜΕΓ. 700 ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΟΙ)

JUNIOR MALE & FEMALE (MAX 600 COMPETITORS)
(ΕΦΗΒΟΙ-ΝΕΑΝΙΔΕΣ / ΜΕΓ. 600 ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΟΙ)

(WTF RANKING G1 -ΚΑΤΑΤΑΞΗ WTF G1)
 SENIOR MALE & FEMALE (MAX 500 COMPETITORS)
(ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ / ΜΕΓ. 500 ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΟΙ) 

ENTRY & PAYMENT/ΠΟΣΟ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ:
75€ FOR SENIOR MALE - FEMALE 
(ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ)

50€ FOR JUNIOR MALE-FEMALE & CADETS 
(ΕΦΗΒΟΙ-ΝΕΑΝΙΔΕΣ-ΠΑΙΔΕΣ-ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ)

Προώθηση: ETU
Διοργανωτές: ΕΛ.Ο.Τ. & Ε.ΤΑ.ΒΕ.

LINK/ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ:

Β' ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔ-ΓΥΝ,ΕΦ-ΝΕΑΝ,ΠΑΙΔ-ΚΟΡ 2014

  Αθήνα,  19.11.2014

Μέλη  της Ε.ΤΑ.Ν.Ε.
ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ

Η  Ελληνική  Ομοσπονδία Ταεκβοντό
προκηρύσσει το:
Β' ΚΥΠΕΛΛΟ
ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ,
ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ,
ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

έτους 2014 "Γιώργος Βόλαρης"

«Γιώργος Βόλαρης»

ΤΟΠΟΣ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ
Οι αγώνες θα διεξαχθούν στην Αθήνα και συγκεκριμένα στο Ολυμπιακό Κέντρο Πυγμαχίας Περιστερίου «Γιώργος Στεφανόπουλος» , επί της οδού Βορείου Ηπείρου & Παπαρηγοπούλου στην περιοχή Περιστέρι, Αττικής, (Τηλ: 210- 5025380).


ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΓΩΝΩΝ:  
Παρασκευή 12 Δεκεμβρίου 2014, Σάββατο 13 Δεκεμβρίου 2014 & Κυριακή 14 Δεκεμβρίου 2014
Ώρα έναρξης των αγώνων  09:00 και για τις τρεις ημέρες.

ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ
Έχουν οι αθλητές-αθλήτριες εγγεγραμμένοι στους Συλλόγους μέλη της ΕΛ.Ο.Τ. ανήκουν στα γεωγραφικά όρια της Ε.ΤΑ.Ν.Ε. (από 2ο ΚΟΥΠ και άνω) 
      Για τις κατηγορίες Ανδρών – Γυναικών γεννηθέντες από το 1997 (17 ετών και άνω).
      Για τις κατηγορίες Εφήβων - Νεανίδων, γεννηθέντες από 1999, 1998 και 1997 (15-17 ετών).
      Για τις κατηγορίες Παίδων - Κορασίδων γεννηθέντες από 2000 - 2001 και 2002-2003. (14-13 ετών και 12-11 ετών)

Οι γεννηθέντες αθλητές-αθλήτριες 1997, θα μπορούν να δηλωθούν στην κατηγορία Ανδρών - Γυναικών ή Εφήβων -Νεανίδων.

ΠΡΟΣΟΧΗ:
      Το δικαίωμα συμμετοχής εξασφαλίζεται με την προϋπόθεση ότι οι συμμετέχοντες σύλλογοι έχουν προβεί στην εξόφληση της ετήσιας συνδρομής τους στην ΕΛ.Ο.Τ. για το έτος 2014.
      Τα βιβλιάρια αθλητικής ιδιότητας θα πρέπει να είναι θεωρημένα από την ΕΛ.Ο.Τ., να έχουν την σφραγίδα του σωματείου και να είναι υπογεγραμμένα από τον Γραμματέα του συλλόγου, καθώς επίσης να αναγράφεται ο βαθμός ΚΟΥΠ που κατέχει ο αθλητής – αθλήτρια και να είναι επικυρωμένο από τον σύλλογο.
      Για τους αθλητές – αθλήτριες, οι οποίοι είναι κάτοχοι ΝΤΑΝ, θα πρέπει απαραίτητα να είναι καταχωρημένος ο βαθμός ΝΤΑΝ στο θεωρημένο από την ΕΛ.Ο.Τ. βιβλιάριο του αθλητή – αθλήτριας. Η καταχώρηση του βαθμού ΝΤΑΝ, θα πρέπει να έχει σφραγίδα από την ΕΛ.Ο.Τ. 

   Απαραίτητη προϋπόθεση για αθλητές και προπονητές αποτελλεί η κάρτα διαπίστευσης.

ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ
Οι δηλώσεις συμμετοχής θα διαρκέσουv μέχρι την συμπλήρωση του αριθμού των 1.200 αθλητών και αθλητριών. Σε αντίθετη περίπτωση (μη συμπλήρωσης του αναφερομένου αριθμού συμμετεχόντων) ως λήξη προθεσμίας αποστολής των δηλώσεων συμμετοχής ορίζεται η Παρασκευή 5 Δεκεμβρίου 2014 και ώρα 15:00

ΕΚΠΡΟΘΕΣΜΕΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΔΕΚΤΕΣ. 
Ο κάθε Σύλλογος, θα είναι υπεύθυνος για την ορθότητα της δήλωσης συμμετοχής του, στην οποία θα πρέπει υποχρεωτικά να αναγράφονται: όνομα προπονητή, αρχηγού αποστολής, ονόματα αθλητών – αθλητριών καθώς επίσης και κατηγορία βάρους, ηλικία, κλπ. 
Μετά την ημερομηνία λήξης των συμμετοχών ουδεμία αλλαγή θα γίνεται δεκτή. Η επιβεβαίωση της αποστολής συμμετοχής (είτε με φαξ, είτε ταχυδρομικώς, είτε με email) θα πρέπει να γίνεται το αργότερο μέχρι την Παρασκευή 5 Δεκεμβρίου 2014 και ώρα 15:00.

        

 ΤΡΟΠΟΣ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΑΓΩΝΩΝ:

Σύμφωνα με τους κανονισμούς της παγκόσμιας ομοσπονδίας  . Η διάρκεια του
κάθε αγώνα για τις κατηγορίες Ανδρών – Γυναικών – Εφήβων – Νεανίδων καθορίζεται στους τρεις (3) γύρους των δύο (2) λεπτών με ένα (1) λεπτό διάλειμμα ανάμεσά τους και για τις κατηγορίες των Παίδων – Κορασίδων σε τρεις (3) γύρους του ενάμισι (1 ½ ) λεπτού με (½) λεπτό διάλειμμα. Σε περίπτωση που θα υπάρξει πρόβλημα ο Αλυτάρχης των αγώνων θα έχει το δικαίωμα διαμόρφωσης του χρόνου διεξαγωγής.
2. Οι αγώνες, όσον αφορά την κατηγορία Παίδων-Κορασίδων, θα διεξαχθούν για τις χρονολογίες γεννήσεως 2000-2001 και ξεχωριστά για την χρονολογία γεννήσεως 2002-2003. 
 
ΚΛΗΡΩΣΗ: Την Πέμπτη 11 Δεκεμβρίου 2014 και ώρα 09:00 θα διεξαχθεί η κλήρωση, στα γραφεία της ΕΛ.Ο.Τ. (Δυρραχίου 70, 1οςόροφος Τ.Κ. 10443 – Σεπόλια, Τηλ: 210 6820112 - 13), για όλες τις κατηγορίες που αγωνίζονται και τις τρείς ημέρες.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ:  

Το αναλυτικό πρόγραμμα των αγώνων θα ανακοινωθεί
στην ιστοσελίδα της ΕΛ.Ο.Τ., την Δευτέρα 8 Δεκεμβρίου 2014.
 

ΠΡΟΣΟΧΗ: 
Κατά την ζύγιση δεν θα υπάρχει καθόλου ανοχή. Οι αθλητές – αθλήτριες θα πρέπει υποχρεωτικά να προσκομίζουν τα βιβλιάρια αθλητικής ιδιότητας θεωρημένα (σύμφωνα με το κεφ. Ε παρ. 9 του Νέου Αθλητικού Νόμου 2725/99 όπως έχει διαμορφωθεί σήμερα με όλες τις τροποποιήσεις του) από Νομαρχιακό Νοσοκομείο ή Κέντρο Υγείας ή Αγροτικό Ιατρείο ή Υγειονομική Στρατιωτική Μονάδα ή από έχοντες οποιαδήποτε σχέση με το δημόσιο ή από συμβεβλημένους ιατρούς που υπηρετούν σε Ν.Π.Δ.Δ. ή Ν.Π.Ι.Δ. ή ιδιώτες ιατρούς. Η διάρκεια της θεώρησης είναι ετήσια. Οι αθλητές – αθλήτριες θα αγωνιστούν αποκλειστικά με ευθύνη των συλλόγων τους & υπεύθυνες δηλώσεις δεν θα γίνονται δεκτές.

ΕΝΣΤΑΣΕΙΣ
Η ένσταση θα κατατίθεται εγγράφως εντός 10 λεπτών μετά την λήξη του αγώνα, αποκλειστικά και μόνο από τον Αρχηγό της Ομάδας του οποίου το όνομα θα πρέπει να υπάρχει στην δήλωση συμμετοχής του συλλόγου. H ένσταση θα πρέπει να συνοδεύεται με παράβολο αξίας 50 € (πενήντα ευρώ) στην Γραμματεία των αγώνων.

       1.  Οι αθλητές– αθλήτριες θα πρέπει να φορούν όλα τα προστατευτικά:
επικαλαμίδες, επιβραχιονίδες, μασελάκι, γαντάκια, σπασουάρ (κάτω από το τομπόκ), κάσκα και θώρακα όπως προβλέπουν οι κανονισμοί της Παγκόσμιας Ομοσπονδίας. Οι ηλεκτρονικοί θώρακες και οι ηλεκτρονικές κάσκες των αγώνων θα παρέχονται από την ΕΛ.Ο.Τ.
2.     Οι αθλητές – αθλήτριες οι οποίοι θα συμμετέχουν θα πρέπει να προμηθευτούν τα προσωπικά τους e-foot protectors της Daedo (καλτσάκια με αισθητήρες) χωρίς τα οποία δεν θα είναι δυνατόν να αγωνιστούν. Καλτσάκια δεν θα διατίθενται από την ΕΛ.Ο.Τ.
3.     Οι προπονητές θα πρέπει να φορούν αθλητική περιβολή και αθλητικά παπούτσια κατά την διάρκεια του αγώνα. Επίσης θα προσκομίζουν το βιβλιάριο αθλητικής ιδιότητας του αθλητή - αθλήτριας που αγωνίζεται στην
4.    Οι σύλλογοι που θα συμμετέχουν με παραπάνω από 4 αθλήτριες θα πρέπει να έχουν και δεύτερο κόουτς.
5.     Οι σύλλογοι οφείλουν να έχουν μαζί τους όλα τα προστατευτικά που προβλέπονται από τους κανονισμούς. Καθώς επίσης ψυκτικό, πετσέτες, νερό και κουβά.
6.     Κατά τη διάρκεια των αγώνων απαγορεύεται στον αγωνιστικό χώρο να βρίσκονται αθλητές – αθλήτριες καθώς επίσης και παράγοντες ή προπονητές, εκτός από αυτούς που αγωνίζονται.
        7 .Οι αθλητές θα πρέπει υποχρεωτικά να προσκομίζουν τα βιβλιάρια αθλητικής ιδιότητας θεωρημένα από ιδιώτες ιατρούς ή από ιατρούς που υπηρετούν σε Ν.Π.Δ.Δ. ή Ν.Π.Ι.Δ. Η διάρκεια της θεώρησης είναι ετήσια.
8.     Οι αθλητές- αθλήτριες κατά την διάρκεια του αγώνα θα πρέπει να φορούν υποχρεωτικά πλαστικό κάλυμμα δοντιών (ειδικότερα για τους αθλητές – αθλήτριες που έχουν σιδεράκια ορθοδοντικής), εκτός εάν υπάρχει ιατρική γνωμάτευση ότι αυτό μπορεί να προκαλέσει βλάβη στον αθλητή – αθλήτρια.
9.     Στην δήλωση συμμετοχής που θα αποστέλλουν τα σωματεία, θα πρέπει να αναγράφονται απαραίτητα τα ονόματα των αρχηγών ομάδας και των προπονητών που θα συνοδεύουν την ομάδα και δεν θα έχουν δικαίωμα αντικατάστασης από άλλα άτομα.
10.                        Οι αθλητές – αθλήτριες, που θα προσέρχονται για την απονομή των μεταλλίων και των διπλωμάτων της θέσης που κατέκτησαν, υποχρεούνται να φορούν τομπόκ.
11.                        Απαγορεύεται στην θέση τους κόουτς να κάθεται εν ενεργεία αθλητής.

ΕΚ ΤΗΣ ΕΛ.Ο.Τ.

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜ. ΠΑΝΝΕΛ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ 14-16/11/2014

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ 
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 
ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 
(2000-2001-2002) 
 ΧΑΛΚΙΔΑ 14-16/11/2014

ΠΑΙΔΕΣ 
-33
1ος ΣΙΚΟΒΕΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΣΟΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
2ος ΚΟΥΛΛΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΣ ΑΤΛΑΣ (ΚΑΛΥΜΝΟΥ)
3ος ΚΑΤΣΙΩΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
3ος ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣ ΑΤΛΑΣ (ΚΑΛΥΜΝΟΥ)
-37
1ος ΙΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
2ος ΓΚΕΒΕΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
3ος ΣΙΜΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ
3ος ΠΛΑΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ
-41
1ος ΜΠΕΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΓΣ ΒΥΡΩΝΑ
2ος ΔΑΓΚΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΠΑΤΡΩΝ
3ος ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
3ος ΘΟΛΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ (ΜΑΧΗΤΕΣ)
-45
1ος ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
2ος ΘΩΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΠΑΤΡΩΝ
3ος ΘΩΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΠΑΤΡΩΝ
3ος  ΤΣΙΜΠΡΙΚΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΑΓΣ ΕΥ-ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ
-49
1ος ΦΛΩΡΟΣΚΟΥΓΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣ ΘΗΣΕΑΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
2ος ΝΙΤΣΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΣ ΓΑΙΑ
3ος ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΣ ΦΩΤΙΑ
3ος ΠΛΑΛΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΑΣ  ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Ο ΦΙΛΙΠΠΟΣ
-53
1ος ΣΥΣΟΥΡΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
2ος ΜΑΝΟΥΣΑΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
3ος ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣ ΚΙΟΝΓΚ-ΧΙ ΑΘΗΝΩΝ
3ος ΚΕΤΣΕΤΖΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ (ΜΑΧΗΤΕΣ)
-57
1ος ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
2ος ΧΑΤΖΗΚΟΪΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΣ  ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Ο ΦΙΛΙΠΠΟΣ
3ος ΔΟΥΓΛΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α & ΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
3ος ΜΠΟΔΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΣ ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ
-61
1ος ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
2ος ΓΚΟΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣ ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
3ος ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΠΑΤΡΩΝ
3ος ΚΟΥΤΡΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣ ΔΑΦΝΗΣ
-65
1ος ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ
2ος ΛΑΜΠΡΙΝΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
3ος ΔΑΓΚΟΒΑΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ 95
3ος ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣ ΑΡΑΧΩΒΑΣ
+65
1ος ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΣ ΑΡΧΑΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑ
2ος ΜΠΟΥΝΤΙΟΥΚΟΣ ΣΠΙΝΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΖΑΝΗΣ
3ος ΚΑΡΑΛΙΑΣ ΡΑΦΑΗΛ ΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
3ος ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 
-29
ΘΕΟΔΟΡΙΔΟΥ ΝΕΡΑΤΖΟΥΛΑ ΑΣ  ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Ο ΦΙΛΙΠΠΟΣ
ΤΣΟΛΑΚΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ ΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
-33
ΦΕΥΓΑ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΛΟΗ ΕΛΕΝΗ ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΠΑΤΡΩΝ
ΚΑΜΑΡΙΑΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
-37
ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΑΣ ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΜΕΣΥΝΔΙΑΝΟΥ ΡΩΜΑΛΕΑ ΑΣ ΘΗΣΕΑΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
ΝΙΤΣΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΣ ΓΑΙΑ 
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΑΣΠΙΔΑ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
-41
ΚΟΝΤΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΤΣΙΒΙΤΖΗ ΣΟΦΙΑ ΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ
ΛΑΜΠΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΜΑΝΟΥΣΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
-44
ΤΕΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΓΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΔΟΥΛΓΕΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Α & ΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΣΤΑΜΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΑΤΣΑΡΕΑ ΣΟΦΙΑ ΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ
-47
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΓΚΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΖΩΗ ΑΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΤΣΙΓΚΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΓΕΡΑΚΑ
ΣΙΜΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
-51
ΖΙΩΓΑ ΔΑΝΑΗ ΓΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΝΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΑΣ ΕΔΕΣΣΗΣ
ΠΑΠΠΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΓΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΦΑΝΗ ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ
-55
ΠΟΖΑΡΛΗ ΑΘΗΝΑ ΑΣ ΕΔΕΣΣΗΣ
ΜΑΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΣ ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΤΣΑΟΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΣ ΓΑΙΑ 
ΚΑΤΑΖΑ ΜΙΧΑΕΛΑ ΔΟΝΑΤΑ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
-59
ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΟΓ ΟΡΦΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΙΑΪΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ
ΠΑΝΤΟΥΒΕΡΗ ΝΕΦΕΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΣ ΓΑΙΑ 
ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ ΑΣ  ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Ο ΦΙΛΙΠΠΟΣ
+59
ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΑΚ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΓΕΩΡΓΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΑΤΤΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΣΕΠΟΛΙΩΝ
ΑΪΝΤΙΝΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΑΣ ΠΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΟΚΟΔΡΟΥΛΗ ΠΑΥΛΙΝΑ ΜΑΡΙΑ ΑΓΣ ΒΥΡΩΝΑ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜATA ΧΑΛΚΙΔΑ ΔΙΑΣΥΛ. 13/11/2014


ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 
ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΥ 
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 
ΠΑΙΔΩΝ - ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 
ΧΑΛΚΙΔΑ 13/11/2014

ΠΑΙΔΕΣ 
-33
1ος ΜΙΣΑΗΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΔΑΦΝΗΣ
2ος ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΠΑΥΛΟΣ ΑΣ ΕΝΤΕΛΕΧΕΙΑ
3ος ΠΑΪΣΙΟΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ
3ος ΜΥΡΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΘΗΣΕΑΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
-37
1ος ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ
2ος ΠΙΕΡΑΚΕΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΑΓΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
3ος ΚΟΥΜΠΑΡΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΣ ΠΙΚΡΟΔΑΦΝΗΣ
3ος ΦΛΟΥΣΚΟΥΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΣ ΜΕΣΣΑΤΙΣ
-41
1ος ΚΟΥΝΟΥΠΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΣ ΚΟΥΜΓΚΑΝ
2ος ΜΠΟΥΤΣΙΑΡΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
3ος ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3ος ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΑΣ ΠΗΛΕΑΣ
-45
1ος ΣΤΑΜΕΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΑΚ ΠΟΛΕΜΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΛΑΜΙΑΣ
2ος ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΣ ΑΤΤΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΣΕΠΟΛΙΩΝ
3ος ΖΑΝΤΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣ ΘΗΒΩΝ Ο ΒΟΙΩΤΙΚΟΣ
3ος ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
-49
1ος ΛΕΚΑ ΒΥΡΩΝΑΣ ΑΣ ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
2ος ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΣΓ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
3ος ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3ος ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΣ ΕΚΡΗΞΗ ΠΑΤΡΑΣ
-53
1ος ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΑΜΥΝΤΩΡ
2ος ΚΑΒΑΛΙΕΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
3ος ΧΑΤΖΗΕΡΓΑΤΑΚΗΣ ΜΑΞΙΜΟΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3ος ΠΑΡΘΕΝΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΣ ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
-61
1ος ΔΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ
2ος ΖΩΧΙΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ ΛΕΟΝΤΕΣ 
3ος ΜΑΖΑΡΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΣ ΣΕΠΟΛΙΩΝ ΑΡΙΣΤΙΩΝ
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 
-33
ΤΣΙΓΚΑ ΜΑΡΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΣ ΘΗΣΕΑΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΙΣΚΑΝΤΑΡ ΕΛΕΝΗ ΑΣ ΑΜΥΝΤΩΡ
ΖΗΣΙΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΣ ΨΑΧΝΩΝ
-37
ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΑΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΖΟΡΜΠΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΑΣ ΑΓΩΓΗ ΠΑΤΡΑΣ
ΒΑΣΙΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΑΣ ΠΗΛΕΑΣ
-41
ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΛΙΝΑΡΔΟΥ ΑΝΝΑ ΑΣ ΑΡΑΧΩΒΑΣ
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ ΑΘΗΝΑ ΑΣ ΝΙΚΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΚΑΡΥΔΑ ΣΙΡΜΠΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΣ ΕΥΡΙΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
-44
ΚΟΛΟΚΩΤΣΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΣ ΑΤΤΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΣΕΠΟΛΙΩΝ
ΣΥΡΙΓΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΟ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΣΥΡΜΑΤΟΥ
ΜΑΛΙΓΚΑ ΕΛΕΝΗ ΑΣ ΕΔΕΣΣΗΣ
ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΑΣ ΘΗΣΕΑΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
-47
ΚΑΛΤΣΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΑΣ ΘΗΣΕΑΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΙΑΝΑ ΑΣ ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΣ ΑΝΔΡΕΙΑ
ΠΟΛΥΚΑΝΔΡΙΤΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΤΣΑ ΑΟ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΣΥΡΜΑΤΟΥ
-51
ΜΠΙΤΣΙΚΩΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΩΤΗΡΙΑ ΑΣ ΘΗΣΕΑΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΣ TKD & ΠΥΓΜΑΧΙΑΣ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ  ΦΙΛΙΠΠΟΣ
ΜΑΡΙΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΣ ΑΜΥΝΤΩΡ
-55
ΦΩΤΙΑΔΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΕΙΡΗΝΗ ΓΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΦΡΑΓΚΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΑΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΑΘΗΝΑΣ
+59
ΓΕΩΡΓΑΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΑΣ ΑΤΤΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΣΕΠΟΛΙΩΝ
ΚΡΕΜΥΔΑ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΜΕΣΣΑΤΙΣ
ΛΥΓΔΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΑΟ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΣΥΡΜΑΤΟΥ
ΖΕΪΤΙΝΙΔΗ ΕΛΕΝΗ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
| Layout code by Pocket | Design by HarisPap |