ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΛΟKAIΡΙ 14': ΕΥΡΙΠΟΣ & ΜΑΧΗΤΕΣ

ΠΡΟΑΓΩΓΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ 
ΤΩΝ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΣΥΛΛΟΓΩΝ
Α.Σ. "ΕΥΡΙΠΟΣ"
&
Α.Σ. "ΜΑΧΗΤΕΣ"


   Οι εξετάσεις για ζώνη των 2 σχολών πραγματοποιήθηκαν μαζί , στην σχολή του Α.Σ. "ΕΥΡΙΠΟΣ" στη Χαλκίδα κλείνοντας έτσι την φετινή σαιζόν.
    Συγχαρητήρια σε όσους συμμετείχαν και καλό καλοκαίρι σε όλους !
  Ραντεβού από Σεπτέμβρη με "γεμάτες μπαταρίες..!"
 
Ημερομηνία : 22/07/2014
Ώρα : 19:00
Εξεταστής : Μασούρης Νίκος 7 Dan Tkd
Προπονητής : Παπαδόπουλος Χάρης 3 Dan Tkd

































ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΙΑΣΥΛ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ 5&6/7/2014

  Ακολουθούν τα αποτελέσματα του 18ου ανοικτού Διασυλλογικού πρωταθλήματος Ε.Τ.Α.Ν.Ε. (Ανδρών-Γυναικών, Εφήβων-Νεανίδων, Παίδων-Κορασίδων), που πραγματοποιήθηκε στο κλειστό Γυμναστήριο Κανήθου στη Χαλκίδα την περίοδο 5 & 6 Ιουλίου 2014.

ΑΝΔΡΕΣ - ΕΓΧΡΩΜΕΣ ΖΩΝΕΣ
63-68 ΚΙΛΑ
1ος ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΑΤΟΣ ΒΙΚΤΩΡΑΣ  ΑΣ ΚΟΜΠΡΑ ΙΛΙΟΥ
ΑΝΔΡΕΣ - ΜΑΥΡΕΣ  ΖΩΝΕΣ
- 54
1ος ΤΣΙΠΛΙΚΙΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣΓ ΒΥΡΩΝΑ
2ος ΣΚΟΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΣ ΔΙΑΣΤΡΟ
3ος ΜΗΤΣΟΥΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΣ ΑΝΔΡΕΙΑ
3ος ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΟ ΕΥΠΥΡΙΔΑΙ
58-63
1ος ΚΑΡΑΧΟΥΝΤΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
2ος ΑΜΕΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣ ΑΤΤΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΣΕΠΟΛΙΩΝ
3ος ΚΑΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΣ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ
3ος ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
63-68
1ος ΜΕΧΤΕΡΙΔΗΣ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ
2ος ΚΑΡΚΑΣΙΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣ ΕΚΡΗΞΗ ΠΑΤΡΑΣ
3ος ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΠΑΤΡΩΝ
3ος ΔΟΡΓΙΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
68-74
1ος ΚΟΥΣΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
2ος ΜΠΙΡΟΛ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΣ ΦΩΤΙΑ
3ος ΤΣΑΜΠΑΖΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
3ος ΚΟΡΚΟΔΕΙΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
74-80
1ος ΤΕΛΗΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ
2ος ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣ ΓΑΙΑ
3ος ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
3ος ΜΙΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΣ ΚΟΜΠΡΑ ΙΛΙΟΥ
+ 87
1ος ΜΠΑΡΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΓΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
2ος ΣΔΟΓΓΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΣ ΔΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΕΓΧΡΩΜΕΣ ΖΩΝΕΣ
53-57
ΜΑΓΚΣΙΝΟ-ΟΜΑΡ ΑΜΠΑΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΣΛΑΒΑ ΑΣ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ
ΔΡΑΓΑΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΜΑΥΡΕΣ ΖΩΝΕΣ
-46
ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΣΓ ΒΥΡΩΝΑ
ΜΑΤΣΟΥΚΑ ΛΕΜΟΝΙΑ ΑΣ ΑΡΑΧΩΒΑΣ
ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
49-53
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΦΛΩΡΑ ΑΣ ΙΡΙΔΑ
ΣΙΩΡΑ ΕΙΡΗΝΗ ΑΣ ΑΡΚΑΣ ΑΣΤΡΟΥΣ
ΚΑΤΗΜΕΡΑ ΕΙΡΗΝΗ ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΑΝΙΩΝ
ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΣ ΖΕΥΣ
53-57
ΓΚΑΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΑΜΓΟ ΕΟΡΔΑΪΚΗ ΔΥΝΑΜΗ
ΚΟΥΚΑ ΕΛΕΝΗ-ΑΝΝΑ ΑΣ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ ΣΥΡΟΥ
57-62
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΣ ΓΑΙΑ
ΜΑΛΑΤΕΣΤΑ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣ ΤΑΛΩΣ
+ 73
ΖΑΜΠΟΥΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΣ ΑΡΧΑΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑ
ΤΡΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΑΓΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΕΦΗΒΟΙ - ΕΓΧΡΩΜΕΣ ΖΩΝΕΣ
48-51
1ος ΛΥΓΕΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΣ ΑΤΤΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΣΕΠΟΛΙΩΝ
2ος ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΟ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΣΥΡΜΑΤΟΥ
55-59
1ος ΔΡΑΚΟΝΤΑΕΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΣ ΚΟΜΠΡΑ ΙΛΙΟΥ
2ος ΓΑΛΑΝΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΣ ΦΩΤΙΑ
3ος ΠΑΛΑΓΙΑΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ- ΚΑΡΑΚΙΝ ΑΣ ΓΕΡΑΚΑ
3ος ΠΑΠΑΣΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣ ΦΩΚΕΑΣ
59-63
1ος ΡΕΒΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΗΛΙΑΣ ΑΣ ΑΡΑΧΩΒΑΣ
2ος ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΘΕΑΓΕΝΗΣ
3ος ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΟ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΣΥΡΜΑΤΟΥ
3ος ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΣ ΓΑΙΑ
63-68
1ος ΒΑΣΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΙΡΙΔΑ
2ος ΜΑΡΑΠΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ' 95
3ος ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΑΣ ΘΗΣΕΑΣ 2003
3ος ΠΕΠΠΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΟ ΕΥΠΥΡΙΔΑΙ
68-73
1ος ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΘΕΑΓΕΝΗΣ
2ος ΜΑΖΑΡΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΣ ΣΕΠΟΛΙΩΝ ΑΡΙΣΤΙΩΝ
3ος ΤΣΟΥΤΣΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΣ ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ
73- 78
1ος ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΛΑΣΙΟΣ ΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ' 95
2ος ΚΟΝΤΟΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΤΑΛΩΣ
3ος ΛΟΥΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣ ΙΡΙΔΑ
ΕΦΗΒΟΙ - ΜΑΥΡΕΣ ΖΩΝΕΣ
- 45
1ος ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΣ ΕΚΡΗΞΗ ΠΑΤΡΑΣ
2ος ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣ ΠΗΛΕΑΣ
3ος ΚΟΤΤΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
3ος ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
45-48
1ος ΡΑΨΟΜΑΝΙΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΑΣ ΓΑΙΑ
2ος ΤΣΙΒΙΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ
3ος ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
3ος ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
48-51
1ος ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΘΕΑΓΕΝΗΣ
2ος ΜΕΛΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
3ος ΒΟΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
3ος ΑΓΚΟΛΙ ΝΤΡΙΤΑΝ ΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ' 95
51-55
1ος ΤΣΙΠΛΙΚΙΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣΓ ΒΥΡΩΝΑ
2ος ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
3ος ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3ος ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΑΘΗΝΑΙΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣ ΖΕΥΣ
55-59
1ος ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
2ος ΧΑΓΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣΓ ΒΥΡΩΝΑ
3ος ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΟ ΝΕΑΣ ΑΜΠΛΙΑΝΗΣ
3ος ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
59-63
1ος ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2ος ΣΚΟΥΡΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΓΕΡΑΚΑ
3ος ΓΟΥΔΟΥΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ
3ος ΛΑΒΔΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ
63-68
1ος ΝΤΑΣΤΑΜΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
2ος ΧΟΥΣΣΕΪΝ-ΛΑΛΑΣ ΙΩΣΗΦ ΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΕΝΤΡΟ ΔΥΝ. ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
3ος ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ
3ος ΣΕΡΕΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
68-73
1ος ΣΚΟΥΡΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣ ΓΕΡΑΚΑ
2ος ΤΑΠΕΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣ ΚΙΝΗΣΗ ΠΑΤΡΑΣ
3ος ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3ος ΣΤΟΚΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΑΣ ΝΕΑΣ ΑΜΠΛΙΑΝΗΣ ΛΑΜΙΑΣ
73-78
1ος ΝΙΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣ ΓΕΡΑΚΑ
2ος ΜΠΟΥΡΟΔΗΜΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
3ος ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
3ος ΣΑΚΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΑΣ ΖΥΓΟΣ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ
+ 78
1ος ΤΑΡΑΜΑΣ  ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
2ος ΜΠΑΞΙΣΟΓΛΟΥ ΔΑΝΙΗΛ ΑΓΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
3ος ΚΥΜΕΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΣ ΣΕΠΟΛΙΩΝ ΑΡΙΣΤΙΩΝ
3ος ΑΜΟΡΓΙΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ
ΝΕΑΝΙΔΕΣ- ΕΓΧΡΩΜΕΣ  ΖΩΝΕΣ
44-46
ΚΟΛΙΑ ΕΛΕΝΑ ΑΣ ΑΤΤΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΣΕΠΟΛΙΩΝ
ΣΤΡΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΑΣ ΘΗΣΕΑΣ 2003
ΣΜΥΡΝΙΩΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΑΣ ΝΙΚΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΣΜΥΡΝΙΩΤΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΑΣ ΝΙΚΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
46-49
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΑΣ ΙΡΙΔΑ
ΠΑΠΑΠΑΣΧΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΑΣ ΝΙΚΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΡΓΙΤΗ ΑΡΕΤΗ ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
49-52
ΠΑΠΠΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΣ ΑΤΤΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΣΕΠΟΛΙΩΝ
ΡΟΥΚΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΙΡΙΔΑ
52-55
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΕΛΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΣ ΙΡΙΔΑ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ ΑΣ ΨΑΧΝΩΝ
55-59
ΜΑΓΚΣΙΝΟ-ΟΜΑΡ ΑΜΠΑΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΣΛΑΒΑ ΑΣ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ
ΝΤΑΝΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
+68
ΑΛΕΞΕΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΑΣ ΣΕΠΟΛΙΩΝ ΑΡΙΣΤΙΩΝ
ΝΕΑΝΙΔΕΣ- ΜΑΥΡΕΣ  ΖΩΝΕΣ
46-49
ΚΑΡΑΣΠΗΛΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΠΑΤΡΩΝ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΝΕΑΣ ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
ΧΑΤΖΑΝΤΩΝΑΚΗ  ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ
ΓΕΛΑΜΕΡΗ ΞΕΝΙΑ ΠΟ ΝΕΑΣ ΑΜΠΛΙΑΝΗΣ
49-52
ΣΟΦΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΚΑΣΙΜΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
52-55
ΣΑΡΡΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ ΑΣ ΚΟΜΠΡΑ ΙΛΙΟΥ
ΑΓΡΑΠΙΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΘΕΑΓΕΝΗΣ
ΑΓΓΕΛΙΔΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΑΣ ΑΡΑΧΩΒΑΣ
ΣΤΕΦΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ ΑΣ ΙΡΙΔΑ
55-59
ΓΑΛΑΖΟΥΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΣ ΓΕΡΑΚΑ
ΔΕΣΥΛΛΑ ΙΩΑΝΝΑ ΑΣ ΔΑΦΝΗΣ
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΗ-ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΑΣ ΚΙΝΗΣΗ ΠΑΤΡΑΣ
59-63
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΣ ΑΡΧΑΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑ
ΜΠΑΚΟΓΕΩΡΓΟΥ ΑΝΔΡΕΑΝΑ-ΜΥΡΟΠΗ ΑΣ ΝΕΑΣ ΑΜΠΛΙΑΝΗΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΚΟΚΚΙΝΗ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΕΛΕΝΗ ΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
63-68
ΑΓΟΥΡΙΔΑ ΣΟΦΙΑ ΑΣ ΨΑΧΝΩΝ
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ' 95
ΠΑΙΔΕΣ- ΕΓΧΡΩΜΕΣ  ΖΩΝΕΣ ( 2000-2001)
-33
1ος ΚΥΜΕΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΣ ΣΕΠΟΛΙΩΝ ΑΡΙΣΤΙΩΝ
2ος ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
33-37
1ος ΜΠΑΖΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
2ος ΣΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟ
3ος ΚΟΥΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣ ΓΑΙΑ
37-41
1ος ΤΣΕΠΕΡΚΑΣ ΖΑΦΕΙΡΙΟΣ ΑΣ ΑΡΙΩΝ 2005 
2ος ΠΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
41-45
1ος ΑΝΔΡΕΟΥ ΗΛΙΑΣ ΑΣ ΒΟΙΩΤΙΚΟΣ ΘΗΒΩΝ
2ος ΜΠΙΤΖΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΣ ΕΑΡ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ
3ος ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΦΩΚΕΑΣ
45-49
1ος ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ' 95
2ος ΒΕΡΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣ ΑΓΩΓΗ ΠΑΤΡΑΣ
3ος ΓΕΩΡΓΟΥΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
3ος ΦΕΡΓΑΔΙΩΤΗΣ  ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΙΡΙΔΑ
49-53
1ος ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
2ος ΠΑΠΑΓΙΑΝ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΓΕΡΑΚΑ
3ος ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ' 95
3ος ΣΚΟΥΡΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
53-57
1ος ΤΖΙΜΟΥΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΑΣ ΠΗΛΕΑΣ
2ος ΠΡΕΖΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΣ ΕΑΡ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ
3ος ΣΠΑΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΣ ΒΟΙΩΤΙΚΟΣ ΘΗΒΩΝ
3ος ΜΠΑΣΙΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΟ ΚΑΡΕΑ
57-61
1ος ΣΙΑΡΑΜΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ' 95
2ος ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΑΣ ΙΛΙΟΥ Ο ΕΝΑΡΕΤΟΣ ΠΟΛΕΜΙΣΤΗΣ-MEIJIN
61-65
1ος ΛΙΝΑΡΔΟΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣ ΑΡΑΧΩΒΑΣ
2ος ΧΑΜΠΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ
3ος ΚΑΛΟΒΡΥΝΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΑΣ ΕΑΡ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ
3ος ΔΗΜΗΤΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
+ 65
1ος ΓΑΛΕΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
2ος ΠΑΝΑΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΣΕΠΟΛΙΩΝ ΑΡΙΣΤΙΩΝ
3ος ΚΡΥΩΝΑΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ' 95
ΠΑΙΔΕΣ- ΜΑΥΡΕΣ ΖΩΝΕΣ ( 2000-2001)
37-41
1ος ΜΠΕΚΟΥΛΗΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΣΓ ΒΥΡΩΝΑ
2ος ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
3ος ΔΑΣΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΠΑΤΡΩΝ
3ος ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
41-45
1ος ΚΑΝΤΙΑΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
2ος ΜΠΑΝΤΙΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ
3ος ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ
3ος ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
45-49
1ος ΣΟΦΟΤΑΣΙΟΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΑΣΓ Η ΔΥΝΑΜΗ ΠΑΤΡΑΣ
2ος ΡΗΓΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
3ος ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΣ ΦΩΤΙΑ
3ος ΙΣΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΑΟ ΡΟΔΟΥ
49-53
1ος ΝΤΟΥΡΟΥΠΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΓΕΡΑΚΑ
2ος ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΑΟ ΡΟΔΟΥ
3ος ΑΝΤΩΝΑΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3ος ΚΕΝΤΖΟΓΛΟΥ ΑΝΕΣΤΗΣ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
53-57
1ος ΠΑΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣ ΑΓΧΕΜΑΧΟΣ
2ος ΑΓΟΥΡΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣ ΨΑΧΝΩΝ
3ος ΚΑΛΟΓΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΣ ΦΩΚΕΑΣ
3ος ΒΕΡΓΟΥΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΣ ΑΡΙΩΝ 2005 
57-61
1ος ΤΣΙΠΟΥΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΣ ΓΑΙΑ
2ος ΝΤΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
3ος ΓΡΙΒΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΑΟ ΡΟΔΟΥ
3ος ΤΣΑΛΑΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
+65
1ος ΜΠΟΥΝΤΙΟΥΚΟΣ-ΣΠΙΝΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ
2ος ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ  ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3ος ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΣ ΑΡΧΑΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑ
3ος ΤΑΡΑΜΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ- ΕΓΧΡΩΜΕΣ  ΖΩΝΕΣ ( 2000-2001)
41-44
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΣ ΙΡΙΔΑ
ΦΑΪΤΗ  ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΣ ΙΡΙΔΑ
ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ  ΕΙΡΗΝΗ ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΣ ΑΤΤΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΣΕΠΟΛΙΩΝ
47-51
ΒΑΖΟΥ ΣΟΦΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ ΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ
ΤΣΙΑΚΡΙΛΗ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΑΤΤΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΣΕΠΟΛΙΩΝ
ΔΡΟΣΙΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΣ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ
ΜΕΪΜΑΡΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ
51-55
ΒΡΕΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΑΣ ΕΥΡΙΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΤΟΓΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΣ ΨΑΧΝΩΝ
+ 59
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΕΡΑΦΕΙΜΙΑ ΑΣ ΙΡΙΔΑ
ΓΚΟΥΦΑ ΑΝΝΑ ΑΣ ΠΗΛΕΑΣ
ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΑΣ ΔΙΑΣΤΡΟ
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ - ΜΑΥΡΕΣ ΖΩΝΕΣ ( 2000-2001)
 33-37
ΤΖΙΜΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΣΙΩΡΑ ΕΛΕΝΗ ΑΣ ΑΡΚΑΣ ΑΣΤΡΟΥΣ
ΚΟΥΚΟΥΛΑ  ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΘΕΑΓΕΝΗΣ
37-41
ΚΟΝΤΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΚΑΛΛΙΑΝΙΩΤΗ ΕΙΡΗΝΗ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ
41-44
ΤΕΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΣ ΠΑΛΜΟΣ
ΞΕΝΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΟΝΤΟΔΗΜΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΑΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΑΘΗΝΑ
ΤΣΑΝΤΕ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΘΕΑΓΕΝΗΣ
44-47
ΣΑΚΚΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΑΜΓΟ ΕΟΡΔΑΪΚΗ ΔΥΝΑΜΗ
ΚΑΡΠΟΥΖΟΥ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΚΡΕΜΜΥΔΑ ΖΩΗ ΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΓΚΑΓΚΩΣΗ  ΝΑΤΑΛΙΑ ΑΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ Η ΔΥΝΑΜΗ
47-51
ΓΙΑΚΟΒΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΡΕΒΥΘΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ
ΔΟΡΓΙΑΚΗ ΧΡΥΣΑ ΑΓΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
51-55
ΤΣΙΩΛΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΠΟΥΝΤΑΛΗ ΠΕΤΡΙΝΑ ΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ
ΚΙΟΥΠΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΑΝΝΑ ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ
ΓΑΛΑΝΟΜΑΤΗ ΜΑΡΙΕΤΤΑ ΑΣ ΕΝΤΕΛΕΧΕΙΑ
55-59
ΤΣΙΟΥΛΑΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΦΛΟΓΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
ΤΣΑΒΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΟ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΣΥΡΜΑΤΟΥ
+ 59
ΓΕΩΡΓΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ ΑΣ ΑΤΤΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΣΕΠΟΛΙΩΝ
ΡΑΓΚΑΒΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΣ ΑΡΙΩΝ 2005 
ΤΣΙΒΟΥΡΑΚΗ ΝΑΤΑΛΙΑ-ΑΜΑΛΙΑ ΑΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΑΘΗΝΑ
ΛΑΜΠΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΑΓΩΓΗ ΠΑΤΡΑΣ
ΠΑΙΔΕΣ - ΕΓΧΡΩΜΕΣ ΖΩΝΕΣ ( 2002-2003)
-33
1ος ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΙΡΙΔΑ
2ος ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
3ος ΑΒΡΑΜΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΦΛΟΓΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
3ος ΤΡΑΠΕΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
33-37
1ος ΖΑΝΤΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣ ΒΟΙΩΤΙΚΟΣ ΘΗΒΩΝ
2ος ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3ος ΞΑΝΘΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ
3ος ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΑΜΥΝΤΩΡ
37-41
1ος ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΣ ΑΤΤΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΣΕΠΟΛΙΩΝ
2ος ΔΡΑΚΟΝΤΑΕΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΣ ΚΟΜΠΡΑ ΙΛΙΟΥ
3ος ΒΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
3ος ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΑΣ ΠΗΛΕΑΣ
41-45
1ος ΚΑΝΤΙΑΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
2ος ΚΛΙΑΦΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣ ΑΤΤΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΣΕΠΟΛΙΩΝ
3ος ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΣ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ
3ος ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΣ ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ
45-49
1ος ΒΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2ος ΖΩΤΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣ ΑΓΧΕΜΑΧΟΣ
3ος ΜΕΤΑΪ ΜΑΡΙΟ ΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ
3ος ΝΤΡΙΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΣ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ
49-53
1ος ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΑΜΥΝΤΩΡ
2ος ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ
3ος ΚΡΕΜΜΥΔΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΦΛΟΓΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
3ος ΠΡΕΖΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΣ ΕΑΡ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ
57-61
1ος ΜΑΖΑΡΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΣ ΣΕΠΟΛΙΩΝ ΑΡΙΣΤΙΩΝ
ΠΑΙΔΕΣ - ΜΑΥΡΕΣ ΖΩΝΕΣ ( 2002-2003)
- 33
1ος ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
2ος ΛΕΚΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ
3ος ΤΟΠΚΑΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
3ος ΟΥΡΑΝΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΑΓΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
33-37
1ος ΒΑΧΑΡΙΚΟΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΣΓ Η ΔΥΝΑΜΗ ΠΑΤΡΑΣ
2ος ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣ ΕΚΡΗΞΗ ΠΑΤΡΑΣ
3ος ΞΑΝΘΑΚΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΑΣ ΓΕΡΑΚΑ
3ος ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΑΣ ΕΚΡΗΞΗ ΠΑΤΡΑΣ
37-41
1ος ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣ ΓΕΡΑΚΑ
2ος ΣΤΑΜΕΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΑΚ ΠΟΛΕΜΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΛΑΜΙΑΣ
3ος ΚΕΝΤΖΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
3ος ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
41-45
1ος ΛΕΚΑ ΒΥΡΩΝΑΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΘΕΑΓΕΝΗΣ
2ος ΠΙΕΡΑΚΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
3ος ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΖΥΓΟΣ Ν. ΣΤΥΡΩΝ
3ος ΠΑΝΤΙΔΑΣ ΟΜΗΡΟΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
45-49
1ος ΣΙΝΔΡΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
2ος ΠΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΟ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΣΥΡΜΑΤΟΥ
3ος ΓΚΟΡΑΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣ ΑΡΙΩΝ 2005 
3ος ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΣ ΕΚΡΗΞΗ ΠΑΤΡΑΣ
49-53
1ος ΚΑΡΜΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΟ ΝΕΑΣ ΑΜΠΛΙΑΝΗΣ
2ος ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
3ος ΔΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ
3ος ΜΕΡΜΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟ ΝΕΑΣ ΑΜΠΛΙΑΝΗΣ
53-57
1ος ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΦΩΤΙΑ
2ος ΜΠΟΥΣΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ - ΕΓΧΡΩΜΕΣ ΖΩΝΕΣ ( 2002-2003)
29-33
ΒΟΥΜΒΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΔΩΡΟΘΕΑ ΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΕΝΤΡΟ ΔΥΝ. ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΡΗΓΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΖΟΡΜΠΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΑΣ ΦΩΚΕΑΣ
33-37
ΦΩΚΑ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΔΗΜΑΚΑΡΕΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΑΓΩΓΗ ΠΑΤΡΑΣ
ΛΙΝΑΡΔΟΥ ΑΝΝΑ ΑΣ ΑΡΑΧΩΒΑΣ
37-41
ΖΑΡΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΑΣ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ
ΠΑΠΑΠΑΣΧΑΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΣ ΝΙΚΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑ ΒΕΝΕΤΙΑ ΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
41-44
ΚΟΛΟΚΩΤΣΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΣ ΑΤΤΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΣΕΠΟΛΙΩΝ
ΝΤΑΝΤΣΙ ΝΤΑΛΙΑ-ΝΤΕΝΙΣΑ ΑΣ ΣΕΠΟΛΙΩΝ ΑΡΙΣΤΙΩΝ
ΝΟΒΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΑΣ ΦΩΚΕΑΣ
ΑΡΓΙΤΗ ΖΩΗ ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
44-47
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΙΑΝΑ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΘΕΑΓΕΝΗΣ
ΣΤΑΣΑΗ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΝΑΗ ΑΣ ΦΩΚΕΑΣ
ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΦΙΛΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΑΣ ΣΕΠΟΛΙΩΝ ΑΡΙΣΤΙΩΝ
47-51
ΜΑΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΘΕΑΓΕΝΗΣ
ΦΡΡΟΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΑΣ ΑΝΔΡΕΙΑ
ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΣ ΑΜΥΝΤΩΡ
51-55
ΧΟΥΣΣΕΪΝ-ΛΑΛΑ ΣΑΡΑ ΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΕΝΤΡΟ ΔΥΝ. ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΜΠΟΥΛΟΥΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΣ ΕΥΡΙΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ - ΜΑΥΡΕΣ  ΖΩΝΕΣ ( 2002-2003)
29-33
ΦΕΥΓΑ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
ΜΥΤΙΛΙΝΙΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ-ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΑΤΤΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΣΕΠΟΛΙΩΝ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΖΩΗ ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΩΣΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΑΣ ΙΛΙΟΥ Ο ΕΝΑΡΕΤΟΣ ΠΟΛΕΜΙΣΤΗΣ-MEIJIN
33-37
ΠΑΣΧΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΔΡΕΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ
ΖΑΡΜΑΚΟΥΠΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΣΕΜΕΛΗ ΑΣ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ
ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΑΓΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
37-41
ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
ΤΣΙΒΙΤΖΗ ΣΟΦΙΑ ΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ
ΕΓΓΛΕΖΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΘΗΝΑ
41-44
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΘΕΑΓΕΝΗΣ
ΓΚΟΥΤΣΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΤΡΙΒΕΛΑ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
ΤΑΤΣΗ-ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
44-47
ΤΖΙΟΥΜΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΘΕΑΓΕΝΗΣ
ΘΩΔΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
ΚΛΩΝΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΑΟ ΡΟΔΟΥ
ΖΑΦΕΙΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
47-51
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΣΟΦΙΑ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΝΩ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
ΒΙΓΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΣ ΓΕΡΑΚΑ
ΦΡΑΓΚΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΑΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΑΘΗΝΑ
51-55
ΜΠΑΚΟΓΕΩΡΓΟΥ ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΑΣ ΝΕΑΣ ΑΜΠΛΙΑΝΗΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΠΡΕΝΤΕΣΚΟΥ ΝΤΙΑΝΑ-ΙΩΑΝΝΑ ΑΣ ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ
55-59
ΔΡΟΣΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
 
| Layout code by Pocket | Design by HarisPap |